A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A Cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap.

A tiszafüredi gyárunk csapatába keresünk

laboratórium vezető

munkatársat

Feladatok:

  • a Lactalis Food Safety and Food Quality előírások betartása, betartatása
  • a laboratórium, minőségellenőrzési folyamataira vonatkozó HACCP előírásoknak megfelelő utasítások, eljárások készítése és működtetése, a betartásuk ellenőrzése
  • a labor munkájának tervezése, szervezése és teljes felügyelete
  • felelős a laboratóriumban végzett vizsgálatok eredményeinek megbízhatóságáért
  • a vizsgálatokhoz szükséges eszközök, anyagok folyamatos nyomonkövetése, rendelések, beszerzések kezdeményezése
  • a közvetlen irányítása alá tartozó területen a minőségbiztosítási rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése, a feltételrendszer kidolgozása
  • az IFS és TFMS élelmiszer-előállítási szabványok által előírt feladatok és utasítások megfeleltetése a vállalat folyamataiban, ezek betartásának ellenőrzése, tekintettel a laboratóriumban végzett minőségellenőrzési, és élelmiszerbiztonságot érintő folyamatokra
  • a közvetlen irányítása alá tartozó területen működtetett minőségügyi rendszerekkel kapcsolatos mindennemű adminisztratív feladat ellátása: folyamatleírások, bizonylatok, dokumentumok átvizsgálása, kezelése és jóváhagyatása, karbantartása
  • a társaság által gyártott termékek gyártmánylapjainak, késztermék specifikációinak elkészítésében való közreműködés
  • személyesen részt vesz a gyártott és forgalmazott termékekkel kapcsolatos hatósági és vevőpartneri kivizsgálások folyamatában, a minőségellenőrzési folyamat tekintetében
  • a HACCP munkacsoport tagjaként is feladata a folyamatos ellenőrzés, nyomonkövetés, IFS és TFMS élelmiszer-előállítási szabványoknak való megfelelőség folyamatos felülvizsgálata
  • a belső auditálási folyamatban való aktív részvétel, mint belső auditor
  • a közvetlen irányítása alá tartozó terülten a mindenkor érvényben lévő utasítások minden dolgozó számára elérhetővé tétele, az oktatási anyagok készítése és az oktatások megszervezése, azok hatékonyságának visszaellenőrzése
  • aktív közreműködés a „minőségi szemlélet” megteremtésében és fenntartásában

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszeripari vagy agrármérnöki végzettség
  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (élelmiszeripari laboratórium, minőségbiztosítás, élelmiszerbiztonság)
  • jó problémamegoldó készség
  • vezetői készségek
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • megbízható vállalati háttér
  • változatos és széleskörű feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszafüred

Szakmai önéletrajzát várjuk.