Ökológiai Kutatóközpont

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Az Ökológiai Kutatóközpont

pályázatot hirdet

laborasszisztens (mikrobiológiai)

munkakörbe

Munkavégzés helye: Vízi Ökológiai Intézet, 1113 Budapest, Karolina út 29.

Feladatkör:

  • laboratóriumi mikrobiológiai vizsgálatok (molekuláris biológia, tenyésztés);
  • részvétel mintavételekben (terepi vizsgálatok) és laboratóriumi minta előkészítés;
  • számítógépes adatfelvitel;
  • szakirányú végzettség szerinti szakmai célfeladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

  • közép- vagy felsőfokú végzettség vagy szakirányú végzettség (biológiai vagy környezettudományi szakterület), ill. mesterfokozat (MA/MSc);
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (pl. MS Office);
  • büntetlen előélet;
  • mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat előnyt jelent;
  • angol nyelvtudás előnyt jelent.

Elvárt kompetenciák:

  • precizitás;
  • adminisztrációs képesség;
  • jó probléma-megoldó és szervező készség;
  • szakmai elhivatottság.

Jogállásra és juttatásokra vonatkozóan a Munka törvénykönyvében előírt rendelkezések, valamint a Kutatóközpont Szervezeti és Működési Szabályzata és ahhoz tartozó belső szabályzatok rendelkezései alkalmazandók.

A kinevezés 7 hónap határozott időre szól napi 8 órás munkaidőben az Ökológiai Kutatóközpont Mikrobiális Ökológiai Kutatócsoportjához tartozóan.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó önéletrajzát és motivációs levelét, valamint két referenciaszemély nevét és elérhetőségét. Kérjük a végzettséget igazoló okirat(ok) másolatait, illetve nyelvvizsga bizonyítvány(ok) másolatait csatolni. Továbbá nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Karolina út 29.

A pályázat benyújtásának módja:

A részletes önéletrajzokat Felföldi Tamás nevére kérjük címezni és a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

A pályázat benyújtási határideje: 2021. május 7.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. május 14.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2021. június 1. napjától tölthető be.

A pályázat elbírálásának rendje:

A beérkezett pályázati anyagokat a kutatóközpont értékeli és csak ezt követően történik a kiválasztottak személyes meghallgatása. A jelöltek értesítést kapnak a pályázat végeredményéről.