Nyugat-európai kapcsolatokkal és jelentős hazai belpiaccal rendelkező Lajtamag cégcsoport mosonudvari telephelyére

Laborasszisztens

munkatársat keres

feladatok:

  • Vetőmag laboratóriumi asszisztensi feladatok
  • Termények nedvességmérése, csíralerakás, mintaosztás
  • Vetőmag vizsgálatok előkészítése, kisegítő feladatok
  • Vetőmag labor egyéb feladatai a vezető útmutatása alapján (adminisztárció stb.)

elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • rugalmasság

előnyt jelent:

  • mezőgazdasági ismeret
  • vetőmag vizsgálati tapasztalat
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Fiatalos, jó hangulatú vállalati környezet
  • Egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Bereki út 1.

Jelentkezni bérigényt tartalmazó, fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.