LABORÁNS

    Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

    A vállalat új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

    LABORÁNS

Feladatok:

  • Analitikai és klasszikus analitikai, valamint nagyműszeres vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében
  • Mintavételek elvégzése
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Egyéb információ az állásról:

    Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Fizetés

  • Bruttó 300.000 – 340.000,- Ft között + cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu