Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Partnerünk vezető forgalmazója a kulcsrakész, nagy hatékonyságú hűtéstechnikai rendszereknek és szolgáltatásoknak az élelmiszerkereskedelem területén.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Labor technikus

Feladatok:

  • Prototípusok előkészítése, a gyártott termékek továbbfejlesztése, előkészítése a klímakamrában történő vizsgálatokhoz
  • Aktív részvétel készülékek tesztelése és a teszteredmények kiértékelése során
  • Rajz dokumentációk előkészítése, ill. kivitelezése
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú gépészeti/villamos ipari (technikusi) végzettség
  • Összeszerelésben és méréstechnikában szerzett tapasztalat
  • Gyártás- és forrasztás-technológiai ismeretek
  • Hűtéstechnológia ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit nyújtanak:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.