ClearVis PMS Kft
Optikák részére kereskedelmi rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó cég keres

L1-L2 support munkatársat

ügyfélkapcsolati feladatok ellátására.

Főbb feladatok, munkák:

    * Beérkező bejelentések rögzítése, megoldása, problémakezelés
    * Alkalmazások telepítése és beállítások elvégzése (Windows, IOS, Android) távmenedzsment eszközök használatával
    * Hibabejelentésekhez naplóadatok összegyűjtése, reprodukálás, eszkaláció
    * Bejelentések adminisztrálása
    * Részvétel központi termékkatalógusok karbantartásában
    * Tudásbázis használata, naprakészen tartása
    * Egyedi jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    * Problémamegoldó, támogató és segítő hozzáállás
    * Proaktivitás
    * Angol nyelv ismerete (írásban elegendő)
    * Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    * OKJ-s rendszergazdai vagy webfejlesztési végzettség
    * Látszerész végzettség vagy optikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    * Hosszú távú, biztos munkalehetőség
    * Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
    * Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
    * Támogató csapatháttér

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Lorántffy Zsuzsanna utca 15.

A jelentkezéshez kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.