DETI PETROL Kft.

Kútkezelő

Főbb feladatok, munkák:

Cégismeretető:
Shell töltőállomásra keresünk munkatársakat.

Kezdd a karriered a világ egyik legismertebb márkájánál, a Shellnél!
Most csatlakozhatsz a Shell dinamikus és professzionális töltőállomási csapatához!
Ha jól kommunikálsz, pozitív a hozzáállásod, tudsz és szeretsz is vásárlókkal foglalkozni, akkor pont Rád van szükségünk!

Akit keresünk:Téged keresünk, ha alkalmasnak érzed magad a kültéri munkára egész éven át, és elkötelezett vagy a magas színvonalú vevőkiszolgálás iránt.

Feladatod az üzemanyagok, kenőanyagok és autóápolási termékek értékesítése mellett a szélvédőmosás, olajszint-mérés, keréknyomás-ellenőrzés, a töltőállomás közvetlen környezetének tisztántartása, áruátvétel és árufeltöltés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Feladatod az üzemanyagok, keanyagok és autóápolási termékek értékesítése mellett a szélvédőmosás, olajszint-mérés, keréknyomás-ellerzés, a töltőállomás közvetlen környezetének tisztántartása, áruátvétel és árufeltöltés .

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Fix havi fizetés és teljesítményarányos bónusz 8 órás műszak lehetőség
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Állandó tanulási lehetőség
  • Üzemanyag vásárlási kedvezmény

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Hetény utca 3.

  • A feltüntetett mail címen jelentkezzen!