Naftakút Bt.
Munkatársat keresünk

Benzinkútra Kútkezelőt felveszünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Vásárlóink kiszolgálása. Üzemanyag töltése, szolgáltatásaink nyújtása. Árú átvétel, árú feltöltés.Takarítási feladatok. Kassza kezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Álltalános iskolai 8 osztály elvégzése.

    - Csapatmunkára alkalmas, szorgalmas, segítőkész hozzáállás.

    - Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

    Budakeszi Budaörsi úti Mol töltőállomás egységes csapatába kínálunk biztos munkahelyet.

    Teljes munkaidős 8 órás váltott műszakú beosztásban versenyképes jövedelmet bónusz kifizetéssel.

    Pályakezdőket és friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk.

    Budapestről a Szél Kálmán térről a benzinkút könnyen megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2092 Budakeszi, Budaörsi út

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Jelentkezési gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát. Köszöm.