Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Kutató-fejlesztő

munkatársat keres
biotechnológia területére, hatóanyag és készítménytechnológia fejlesztéséhez.

Főbb feladatok:

  • kromatográfiás töltetek és szűrőmodulok tesztelése, dializáló, fagyasztási és liofilizálási lépések vizsgálata, a kiválasztott eszközökkel az egységműveletek rendszerbe szervezése;
  • különböző kiszerelési formák töltése és a stabilitási vizsgálatok előkészítése is;
  • az előírt hatóanyag minőségi kritériumok elérése mellett a technológia léptéknövelés. Mindezt félüzemi léptékben egyedileg vagy előtöltött oszlopokon, mélységi-, és sterilszűrő rendszereken. Léptéknövelés során kiemelt fontosságú, hogy szem előtt tartsa az üzemi megvalósíthatóságot és költséghatékonyság szerinti optimalizációt;
  • a kísérleti összefoglalók angol nyelvű dokumentációjában és szakmai irodalom követése;
  • együttműködés szerződéses partnerekkel, illetve egyéb termelő üzemek kollégáival.

Követelmények, elvárások:

  • Természettudományos vagy műszaki felsőfokú végzettség;
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat;
  • aszeptikus műveletek elvégzésében és szűréstechnikai, preparatív vagy analitikai kromatográfiás ismeretekben jártasság előnyt jelent;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • önállóság, kreativitás, csapatszellem;
  • pontos és precíz munkavégzés, jó rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem és juttatások;
  • lehetőség a bioszimiláris gyógyszerfejlesztés megismerésére;
  • jól felszerelt laboratórium;
  • rugalmas munkaidő;
  • képzési, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.