Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.
A Richter Gedeon

Kutató-fejlesztő

    munkatársat keres a
    Szintetikus fejlesztő laboratóriumába

Főbb feladatok:

    Preparatív és analitikai HPLC és szuperkritikus fluid kromatográfiás (SFC) elválasztásokkal végrehajtható kutatási-fejlesztési feladatok
    elvégzése:
  • ismeretlen szennyezések izolálása;
  • szennyezés- és hatóanyag standard anyagok előállítása;
  • szerves szintetikus munka támogatása analitikai és preparatív HPLC és SFC elválasztásokkal
  • üzemi preparatív HPLC eljárások laboratóriumi kidolgozása, méretnövelése, üzemesítése

Követelmények, elvárások:

  • Vegyész, vegyészmérnök esetleg gyógyszerész végzettség;
  • minimum középfokú angol nyelvtudás (középfok „C”);
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • kreatívitás, szóbeli és írásbeli előadókészég;
  • jó együttműködési képesség.

Előnyt jelent:

  • Preparatív és analitikai HPLC gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a 30013820 referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.