A Healthware Tanácsadó Kft

Kutató elemző

munkatársat keres

    A Healthware Tanácsadó Kft. vezető szerepet tölt be a hazai egészségügyi adatok
    feldolgozásában, piaci, statisztikai, egészség-gazdaságtani, finanszírozási elemzések végzésében. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk megkívánja új munkatársak csatlakozását.

FELADATOK:

  • Egészségügyi adatbázisok, ellátáshoz kapcsolódó események, adatsorok statisztikai értékelése, több nézőpontú elemzések, kimutatások készítése és prezentálása;
  • Adatfeldolgozási és kutatási protokollok felhasználásával statisztikai vizsgálatok, modellek, előrejelzések kidolgozása és elvégzése;
  • Részvétel a gyógyszer-támogatási, egészségbiztosítási, egészségpolitikai témakörök döntéstámogató anyagainak elkészítésében;
  • Részvétel az elemzéseket megalapozó irodalom- és adatelemzési munkafolyamatokban;
  • Partnerek igényeinek feltárása, szintetizálása az üzleti kapcsolattartás folyamán.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Magas szintű angolnyelv-tudás;
  • Statisztikai és ökonometriai ismeretek;
  • MS Office elemzés-támogató alkalmazásainak magas szintű ismerete;
  • Projekt szemlélet, kezdeményező, magabiztos kommunikációs és íráskészség.

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben gyógyszeripari, egészségügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Statisztikai és riport szoftverek ismerete (R Project, R Studio, SPSS, STATA);
  • Programozási nyelvek, folyamatszervezési, prezentációs, adatkezelési és BI alkalmazások ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes alapbér, plusz egyéb juttatások;
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Klinikai kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Közraktár utca 30-32.

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél a fizetési igény megjelölésével), melyet bizalmasan kezelünk, 2020. március 10-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Pályázati anyagának biztos célba érkezését segítendő, kérem, a tárgy mezőben tüntesse fel a következőt: [HW-K-ELEM]