Keressük Kutatás – fejlesztési szakértő pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz. Kutatás-fejlesztéssel foglalkozó területünkre keressük a repülés, és a repüléshez kapcsolódó technológiák iránt érdeklődő kollégát.

Kutatás – fejlesztési szakértő (KA-8627)

    Várjuk olyan tapasztalt C++ fejlesztők jelentkezését, akik szívesen dolgoznának egy innovatív csapat tagjaként és az alábbi elvárások mindegyikének megfelelnek:

Főbb feladatok:

  • Ellátja a felelősségi körébe tartozó, a termék-, szolgáltatásfejlesztéshez köthető feladatokat
  • Végrehajtja a Társaság bilateriális és multilateriális kutatás-fejlesztési feladatait
  • Részt vesz a kutatás-fejlesztéshez, termék- illetve szolgáltatásfejlesztéshez köthető szakmai tanulmányok összeállításában
  • Részt vesz a nemzeti és nemzetközi projektjavaslatok kidolgozásában, koordinálásában
  • Részt vesz a potenciális beszállítói partnerek szakmai megfelelőség alapján történő vizsgálatában
  • Támogatja az Egyetemekkel történő kapcsolattartást szakmai és egyéb felmerülő témákban
  • Projektek kapcsán folyamatos kapcsolattartás más osztályokkal

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (MINDENKÉPP KELL!)
  • 3-5 éves releváns tapasztalat szolgáltatás/termék/technológiai folyamatfejlesztés területen
  • IT/Telco/technológiai szektorban szerzett tapasztalat
  • Projekt anyagok és dokumentációk összeállításában szerzett tapasztalat
  • Pályázatírási tapasztalat (belföldi, EU-s)
  • Angol szakmai nyelv felsőfokú ismerete
  • Innovatív, kreatív, strukturált gondolkodásmód
  • Szakmai fejlődést szem előtt tartó, pontos-, precíz, személyiség
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Teljes életpályára kínál lehetőséget
  • Világelső és innovatív technológiai megoldásokat fejleszt, alkalmaz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelentős hangsúlyt helyez a vállalat az egészségmegőrzésre és a prevencióra (szűrővizsgálatok, üzem- és szakorvosi jelenlét, magas színvonalú orvosi ellátás minden szinten)
  • Sportolási lehetőség
  • Orientációs tréning
  • Parkolás
  • Folyamatos tréningek, akár saját kezdeményezés alapján is
  • Konferenciákon, kiállításokon való részvétel
  • Új, kiépülő – Startup jellegű – területen lehetőség az „építkezésre” és a szakmai fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest