Külkereskedő

GYÓGYÁSZATI SEGÉDESZKÖZ NAGYKERESKEDELMI CÉG AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL KÜLKERESKEDŐI MUNKAKÖRBE FOLYÉKONY ANGOL NYELVTUDÁSSAL, FŐÁLLÁSÚ KOLLÉGÁT KERES II. KERÜLETI IRODÁJÁBA.

Feladatok:

  • Adott termékcsoporton belül új külföldi beszállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, raktárral és a társosztályokkal
  • Kereskedelmi rendelések leadása, fogadása, és azok feldolgozása
  • A szállítmányozási folyamat szervezése, nyomon követése (főként tengeri, légi szállítmányozás), dokumentálása
  • A készletszintek állandó ellenőrzése, a megrendelések előkészítése
  • Pénzügyi teljesítések nyomon követése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kereskedelmi érzék

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Rendezett, nyugodt munkakörülmények
  • Barátságos, fiatal csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. Kerület