LogSol Kft.

A Logsol Group egy dinamikusan fejlődő cégcsoport, mely új munkatársat keres budapesti székhelyére az alábbi munkakörbe:

Külkereskedő

Feladatok:

    • Új partnerek felkutatása Szlovákia, Lengyelország, Románia, Szerbia, Horvátország, Szlovénia területén
    • Meglévő külföldi partnerek látogatása
    • Tárgyalások előkészítése, elemzések és értékelések készítése
    • Tárgyalásokon való részvétel, szerződéskötés
    • Cég képviselete szakmai kiállításokon
    • Aktív piacfejlesztés
    • Magas vevői elégedettség elérése
    • Kereskedelmi részleg támogatása, együttműködés velük

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Felelősségvállalás, határozottság, nagyfokú önállóság
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Kereskedelmi szemlélet
    • Kiváló kommunikációs, tárgyaló és szervező készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szakmai tapasztalat hasonló területen
    • Egyéb nyelv hasonló szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Részese lehet egy dinamikusan fejlődő stabil hátterű cégcsoportnak
    • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
    • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Hunyadi János út 162.

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél