JobArena Humán Szolgáltató Kft. (JOBARENA KFT.)
Megbízónk, premixek és koncentrátumok előállításával és kereskedelmével foglalkozó, az európai és a tengerentúli piacokon is jelentős sikereket elérő, dinamikusan fejlődő cég.

Részükre keresünk

KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐT, - SZAKTANÁCSADÓT!

(agrár szektor)

Feladatai:

  • Cselekvő, tevékeny szerepet vállal a cég piaci részesedésének növelésében;
  • Értékeli a piaci folyamatokat, műveleteket dolgoz ki az eladások növelésére;
  • Figyeli és elemzi a versenytársak magatartását, biztosítja a cég versenyelőnyét;
  • Kapcsolatot tart a felhasználókkal, a receptesekkel, telepvezetőkkel, állatorvosokkal és a gyártókkal;
  • Aktívan közreműködik a termékfejlesztésben;
  • Szaktanácsadási feladatok ellátása;
  • A cég képviselete hazai és külföldi szakmai fórumokon.
  • Egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására.

Az ideális jelölt:

  • Rendelkezik mindazon személyes adottságokkal, külkereskedelmi elméleti és gyakorlati ismeretekkel, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek;
  • Képes és kész megfelelni a piac diktálta kemény feltételeknek;
  • Hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással bír;
  • Agrármérnöki, vagy állatorvosi képzettséggel rendelkezik, ezek hiányában, külkereskedelmi és takarmányozási gyakorlattal bír;
  • Szeret utazni, nem riad vissza az új ismeretek elsajátításától.

Amit kínálunk:

    Megbízónk a munkavégzéshez szükséges feltételeket, - képzéseket (a termékek professzionális ismeretét belső képzés keretében megtanítják) és továbbképzéseket - biztosítja, ami a hatékony és eredményes munkavégzéshez elengedhetetlen (kocsi, telefon, infrastruktúra, utazási és szállásfeltételek, stb.).
    Versenyképes jövedelmet, gyors, nemzetközi környezetben is figyelemre méltó előmeneteli lehetőséget biztosit.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Állatorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Külföld

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.