Dinamikusan fejlődő 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 55 éves múltra visszatekintő vállalat, amely a magyar és nemzetközi piacokon is elismert radiofarmakonokat, diagnosztikumokat, egyéb kutatási és ipari termékeket gyárt. Az izotópokhoz kapcsolódó termékekeinket széles körben alkalmazzák főként az egészségügy, a kutatás és az ipar területén. Cégünk új munkatársat keres a kereskedelmi (import) részleghez a következő pozícióra:

Külkereskedelmi ügyintéző

Feladatok:

  • külkereskedelmi ügyletek (árajánlatok; rendelések) bonyolítása, szervezése
  • megrendelések nyomon követése
  • vámügyintézéshez szükséges dokumentáció összeállítása
  • nemzetközi partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • havi és időszakos kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • tárgyalásokon való részvétel, szerződések előkészítése

Elvárások:

  • import területen, vámügyintézésben és készletgazdálkodásban szerzett munkatapasztalat
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik
  • hatékony, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség

Előnyök:

  • külkereskedelmi végzettség
  • SAP rendszer felhasználó szintű ismerete és kezelése
  • orosz vagy egyéb idegen nyelv ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • versenyképes fix jövedelem,
  • megbízható, bejelentett munkahely
  • cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • MEDICOVER egészségügyi szolgáltatás
  • AYCM sportszolgáltatóhoz való csatlakozási lehetőség

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

  • Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk
  • Jelentkezéshez kérjük küldje el az önéletrajzát ill. bér igény feltüntetésével motivációs levélét