A Bács-Zöldért Zrt több mint 65 éve egy kereskedelmi és szolgáltatói vállalat, saját és integrált zöldség-gyümölcs termesztéssel. A hagyományos kertészeti ismereteket kombináljuk a legmodernebb mezőgazdasági tudományi eredményekkel, így tudunk értékes, minőségi frissáruval szolgálni. Számunkra, továbbra is a jövőre vonatkozó kitűzött feladat, hogy a fogyasztóhoz kedvező áron, magas minőségű friss zöldséget és gyümölcsöt tudjunk eljuttatni.
Ehhez a feladathoz cégünk további

KÜLKERESKEDELMI MUNKATÁRSAT

keres.

Főbb feladatok, munkák:

• Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
• Árajánlatok készítése,
• Reklamációk kezelésében részvétel,
• Kintlévőség kezelésében részvétel,
• Export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Német és/ vagy Angol nyelvtudás
• Nem szükséges szakirányú végzettség
• Ügyfélorientált látásmód,
• Gyors, precíz, pontos munkavégzés,
• Önállóság, határozottság.

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés,
• Folyamatos fejlődési lehetőség,
• Kötetlen munkaidő, téli hónapokban sok szabadidő
• Igény esetén szállást, és céges autót biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva lehet.