A Bács-Zöldért Zrt több mint 65 éve egy kereskedelmi és szolgáltatói vállalat, saját és integrált zöldség-gyümölcs termesztéssel. A hagyományos kertészeti ismereteket kombináljuk a legmodernebb mezőgazdasági tudományi eredményekkel, így tudunk értékes, minőségi frissáruval szolgálni. Számunkra, továbbra is a jövőre vonatkozó kitűzött feladat, hogy a fogyasztóhoz kedvező áron, magas minőségű friss zöldséget és gyümölcsöt tudjunk eljuttatni.

Ehhez a feladathoz cégünk további

KÜLKERESKEDELMI MUNKATÁRSAT

keres.

FELADATOK

  • Meglévő export partnerkörrel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése,
  • Fuvarszervezés, ehhez szükséges dokumentumok kitöltése
  • Kintlévőség kezelésében részvétel,

ELVÁRÁS

  • Német nyelvtudás (magas szintű)
  • Nem szükséges szakirányú végzettség
  • Ügyfélorientált látásmód,
  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés,
  • Önállóság, határozottság.

ELŐNY:

  • Német nyelvterületen szerzett gyakorlati tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Kötetlen munkaidő, téli hónapokban sok szabadidő
  • Igény esetén szállást, és céges autót biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva lehet.