Külkereskedelmi asszisztens

A magyar piacon meghatározó, hulladékgazdálkodással foglalkozó cég, csepeli központjába külkereskedelmi asszisztenst keres.

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi és belföldi partnerekkel
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Szerződésállomány nyilvántartása,
  • Szállítási dokumentáció elkészítése, számlázás
  • Új partnerek felkutatása, piac elemzések,
  • Részvétel a külföldi partnerekkel folytatott tárgyalásokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • 1-3 éves gyakorlat
  • angol tárgyalási szintű ismerete, második nyelv ismerete előnyt jelent
  • Word, Excel
  • pontos, gyors munkavégzés, nyitott szemlélet, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat, szakirányú felsőfokú végzettség, és
  • második nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet, fejlődési lehetőség.
  • Főállású munkaviszony, versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Budafoki út 5-7.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat.