Dinamikusan fejlődő cégünk Kereskedelmi csapata

Külkereskedelmi asszisztens

munkatársat keres

teljes munkaidőben.

A munkakör célja:

Ha érdekel a sport és az egészséges életmód és szívesen látnál el sales-asszisztensi feladatokat olasz nyelvterületen, csatlakozz hozzánk! Olasz export csapatunk meghatározó tagjaként napi szinten kommunikálsz majd partnereinkkel írásban és telefonon egyaránt, támogatod külkereskedőink munkáját, valamint kezeled a beérkező rendeléseket vállalatirányítási rendszerünkben.

Milyen feladatok várnak rád:

  • Rendelések rögzítése, számlázás
  • Fuvarszervezési feladatok
  • Kintlévőség-kezelés
  • Webes árellenőrzés
  • Pótcímkék karbantartása
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás

Te vagy az ideális jelölt, ha megfelelsz az alábbiaknak:

  • Min. középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel (preferáltan kereskedelmi területen)
  • Aktív, min. középfokú szóbeli és írásbeli olasz vagy angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat (kiemelten Excel)
  • Kiválóan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség jellemez

Előnyt jelent, ha:

  • van már tapasztalatod vállalatirányítási rendszerben való munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapatunk tagjaként lehetőséged van kreatív ötleteid megvalósítására
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan jelentkezz hozzánk:

Ha szeretnél egy gyorsan fejlődő cég fiatalos, lendületes kereskedelmi csapatának tagja lenni, jelentkezz hozzánk a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva, egy körülbelül 10 perces kérdőív kitöltésével, magyar ÉS olasz vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel, valamint nettó bérigényed megjelölésével!

#WeAreBioTechUSA

A BioTechUSA több mint 900 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Hiszünk abban, hogy az egészség a legnagyobb kincs a világon: THE GREATEST WEALTH IS HEALTH.