A Prospero Könyvei nemrég ünnepelte 26. születésnapját. Nagyon apró cégből a vezető magyar könyves vállalkozássá váltunk a külföldi szakkönyvek és tudományos könyvek piacán, és az utóbbi években szépen nő a forgalmunk a népszerűbb témájú külföldi könyvek területén is. Mi rendelkezünk a legnagyobb választékú webáruházzal Magyarországon. Családias, barátságos cég vagyunk Budapest belvárosában, ahol jó hangulat van, odafigyelünk egymásra.

Külkereskedelmi árukezelő és ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres napi 8 órás munkaidős állásba.

Feladatok:

Új kollégánk fő feladata az egyes szállítmányok beérkeztetése, a vásárlókhoz való (futárszolgálattal vagy saját autóval történő) eljuttatása. Ez – jelentős mértékben – fizikai munkát is jelent, nagyobb könyves dobozok mozgatása is a munka része.

Új munkatársunk a megrendelőkkel (könyvtárak, magánszemélyek, cégek) is tartja a kapcsolatot írásban, telefonon és – irodánkban – személyesen. Feladata továbbá a kiadókkal való – főként írásbeli – napi kapcsolattartás. E munka keretében az aktuális rendelési, árajánlat-kérési és reklamációs ügyekkel foglalkozik.

Önre van szükségünk, ha Ön

  • nem riad meg a munka fizikai részétől
  • kifejezetten összeszedett, nagyon pontos
  • legalább középfokon, főként írásban jól kommunikál angolul;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik (böngésző, online keresés, Word, Excel), újak elsajátítására képes
  • a legalább B kategóriás jogosítványa van

A felvételi eljárás menete:

  • Az önéletrajzok és a motivációs levél kézhezvétele után az alkalmasnak látszó jelölteket egy 90 perces írásbeli tesztre (alapszintű matematikai és logikai feladatok, fordítás, problémamegoldások valós esetek kapcsán) hívjuk.
  • A sikeres kitöltést követően egy rövid telefonos interjún beszélgetünk el a jelentkezővel. A beszélgetés során neki is módja van kérdéseket feltenni a munkáról és a cégről.
  • Ezt követően a jelentkezők közül a legalkalmasabbnak tűnőket egy hosszabb, magyar nyelvű személyes interjúra, és egy angol nyelvű telefonos vagy egyéb távkapcsolatos interjúra várjuk.

Amit kínálunk:

Megfelelő szintű jövedelmet, kulturált munkahelyi légkört, kedves kollégákat, kiszámítható munkaidőt, biztonságot, egy teljesen szabályosan működő céget, hosszú távra munkahelyet. Előmeneteli lehetőséget nem tudunk biztosítani.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát és magyar nyelvű motivációs levelét e-mailben. Utóbbiban jelezheti (de ez nem elvárás) bruttó fizetési igényét.