közvilágítási üzemeltetési szakértő

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • közreműködik az új közvilágítási aktív eszközök rendszerengedélyének kiadásában,
  • elkészíti a közvilágítási üzemviteli megállapodásokat és a külső üzemeltető partnerek munkavégzési feltételeire vonatkozó engedélyeket,
  • közreműködik a közvilágítási smart projektek szakmai munkájában,
  • részt vesz a közvilágítási üzemeltetési pályázatokhoz szükséges dokumentációk elkészítésében és értékelésben,
  • a közvilágítási hálózat bővítési feladatokhoz tartozó kiviteli tervdokumentációk véleményezi,
  • közvilágítási hálózatokon nyújtott szolgáltatási minőség elemzése, fejlesztése;
  • irányítja a közvilágítási hálózatok karbantartási tevékenységét, menedzseli a munkafeladatok létrehozását
  • közvilágítási hálózatokat érintően műszaki dokumentációkat (dosszié) dolgoz ki a szolgáltatás minőség javítás és állapot fenntartás céljából;
  • közvilágítási hálózatok esetében támogatja az üzemeltetési régiók tevékenységét, ellenőrzi a tevékenységi körébe tartozó akciók, projektek végrehajtását és elrendeli a hibás teljesítések, nem-megfelelőségek módosítását, pótlását, javítását;
  • az üzemeltetési régiók által készített közvilágítási hálózatra vonatkozó szolgáltatás minőség javító, állapotfenntartó javaslatokat vizsgálja és megvalósulásukat koordinálja;
  • közvilágítási hálózatok témában társasági értekezleteken, képzéseken, oktatásokon előadóként, oktatóként közreműködik, képviseli a szakterületet országos szakmai fórumokon, rendezvényeken

Akit keresünk:

  • villamosmérnöki végzettséggel, és legalább 5 éves hálózatüzemeltetési, hálózatépítési gyakorlattal rendelkezik
  • B kategóriás jogosítványa van

Előnyt jelent:

  • a közvilágítás létesítési, üzemeltetési területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • ha fejlett probléma megoldó készséggel és kiváló kommunikációs képességgel rendelkeznek

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.