A Fővárosi Közterület-Fenntartó Zártkörűen
Működő Nonprofit Részvénytársaság
pályázatot hirdet

KÖZTISZTASÁGI TAKARÍTÓ

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • a Köztisztasági közszolgáltatói szerződésben foglaltak alapján a fővárosi aluljárókban és a közvetlen földfelszíni területeken a köztisztasági feladatok ellátása, takarítással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • az aluljárók kőburkolatának tisztítására, felmosására szolgáló elektromotoros vagy akkumulátoros gyalogkezelésű kisgépek alkalmazása
  • kézi úttisztítási, hó-eltakarítási és síkosság-mentesítési munkák végzése, a hulladékgyűjtő-edények, valamint a szállítójárművek rakodása, a kijelölt közterület tisztán tartása
  • a rábízott munkaterület folyamatos tisztán tartása, a hulladékgyűjtő-edények ürítése, valamint a szállítási helyre való felkészítése
  • vezetői elrendelés esetén téli munkarendben való részvétel

AMIT KÉRÜNK:

  • 8 általános iskolai végzettség, a próbaidő alatti belső képzést követően kisgépkezelői vizsga
  • precizitás, önállóság
  • fizikai állóképesség, alkalmazkodó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkarendtől, beosztástól, évszaktól függően akár bruttó 280 000 Ft átlagkereset
  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • tömegközlekedési bérlet
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • stabil, bejelentett munkahely
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben,
  • mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „köztisztasági takarító”