Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.200 áruházat működtet, több mint 58 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk és szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.Azért, hogy a tőlünk megszokott, és a vásárlóink által elvárt minőséget garantálni tudjuk, az INTERSPORT Magyarország keres Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat, az alábbi munkakörbe:

Központi vizuál merchandiser

feladatai:

  • az Intersport magyarországi áruházainak támogatása
  • az Intersport standardok megvalósítása és ellenőrzése az áruházainkban
  • az áruházak boltképének kialakítása
  • az aktuális trendek és versenytársaink nyomon követése
  • áruházi munkatársaink oktatása, fejlesztése

Az ideális jelentkező:

  • több éves, kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • vizuál merchandiser pozícióban szerzett munkatapasztalattal rendelkezik
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • német és /vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • sport ismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • teljesítményorientált
  • önálló és rugalmas
  • szeret sportolni

előny:

  • felsőfokú végzettség
  • áruházvezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • teljesítményarányos prémiumrendszer
  • éves jutalom
  • SZÉP kártya
  • utazási költségtámogatás
  • szakmai képzések és sportprogramok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi utca 5.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 07. 23.

Amennyiben érdekel Téged ez az izgalmas kihívás, kérjük, küldd el pályázatod - mely tartalmazza fényképes önéletrajzod és egy motivációs levelet - a "jelentkezem" gombra kattintva!