Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig   és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most új kollégát keresünk központi irodánkba, az alábbi munkakörbe:

Központi számlázási munkatárs (Budapest)

Feladatok:

  • számlázáshoz szükséges bizonylatok összegyűjtése
  • szerződéses adatok ellenőrzése, teljesítéshez kapcsolódó dokumentációk ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás a társaság egyéb egységeivel
  • hóközi és havi számlák készítése
  • számlareklamációk kezelése, (vevői) ügyintézése
  • vevői adatok naprakész tartása a belső rendszerben

Elvárások:

  • közgazdasági érettségi, pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés
  • alapvető törvényi ismeretek (számviteli és adó törvények)
  • számlázási területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes programok alkalmazásában szerzett megbízható ismeretek (Excel)
  • elemző és problémamegoldó képesség, kezdeményezőkészség
  • a folyamatokat egészében és részleteiben is átlátó, gyakorlatias személyiség
  • határozottság
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, csapatjátékos hozzáállás

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismeret
  • angol nyelv alapszintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • lendületes, fiatalos csapat
  • családias légkör
  • modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos stabil háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • céges mobiltelefon
  • évente több céges rendezvény, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A kiválasztás menete:

Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) – fizetési igény megjelölésével 2019. október 18-ig.

Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.