KÖZPONTI SÉF

kollégánkat keressük séfcsapatunk vezetésére, aki szakmailag is meghatározó tényezővé kíván válni étteremláncunknál.

A pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen szempontok:

  • friss gasztronómiai ismeretek és az új trendek követése, melyeket a cég kultúrájának megfelelően átültet a gyakorlatba,
  • legalább 5 évnyi séftapasztalattal rendelkezik, központi séfként szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • séf tudása mellett vezetői tapasztalattal is rendelkezik és hatékonyan irányítja a konyhákat,
  • csapatát képes szervezetten vezetni, velük eredményeket elérni,
  • bátran hoz meg olyan döntéseket, melyek az éttermek jövőjét hosszú távon határozzák meg,
  • motiválja az új alapanyagok felkutatása,
  • a „fejlődés” a szótára része és új ételkészítési eljárásokat keres és honosít meg: új ötletekkel, új folyamatokkal fejleszti a konyhát, képes a folyamatos megújulásra,
  • szenvedélye a főzés,
  • motiválja a lehetőség, hogy a séf pozícióból előrelépjen és a felsővezetői szerepben is megállja helyét.

Feladatok:

  • beosztottai irányítása, fejlesztése, munkafolyamatok figyelemmel kísérése, optimalizálása,
  • csapata fejlesztése, teljesítményértékelése, az új kollégák betanítása,
  • hosszú- és középtávon meghatározza a cég gasztro-irányvonalát, mely illeszkedik meglévő hagyományainkba és lépést tart az új elvárásokkal,
  • a tulajdonosokkal és a menedzsmenttel együttműködve valósítja meg a terveket éttermeinkben,
  • hatékony anyaggazdálkodás, készlet-kontroll, alapanyagok rendelése,
  • részvétel az étterem napi munkájában,
  • szervezet szintű folyamatos fejlődés,
  • céges értékeink és filozófiánk közvetítése.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fizetett szabadság,
  • munkaruha,
  • folyamatos fejlődést és tanulási lehetőség,
  • stabil munkahely
  • állandó kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!