Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,

melyeket 5 kontinens több, mint 50 országába exportálunk.

Csapatunkba jelenleg dinamikus, elhivatott és tapasztalt

Központi minőségirányítási koordinátor

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A vállalat minőségirányítási szabályrendszerének kontrollja
  • A minőségügyi rendszer koordinálása és fejlesztése
  • Minőségirányítási-, biztosítási- és ellenőrzési feladatok szervezése, koordinálása és utánkövetése
  • A minőségügyi csapat munkájának koordinálása
  • A termelési folyamat támogatása intézkedési javaslatokkal
  • Nyilvántartási és nyomon követési rendszer fejlesztése
  • A folyamatleírások és termék specifikációk rendszeres felülvizsgálata, a szabályozott állapot folyamatos továbbfejlesztése
  • Közreműködés a minőségcélok, kulcsparaméterek meghatározásában. A célértékek alakulásának folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése
  • Folyamat- és termékfejlesztésekben való aktív részvétel
  • A területre vonatkozó jogszabályok, törvényi előírások naprakész ismerete, szabályozási környezet folyamatos nyomon követése, implementálása

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Min. 5 év élelmiszeriparban minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Élelmiszerhigiéniai, élelmiszerbiztonsági előírások ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi használat a munka során)
  • Minőségtechnikák, analítikai módszerek és műszerek ismerete, készségszintű alkalmazása
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs, koordinációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Pozitív-, eredményorientált, határozott személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, utazási hajlandóság és B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • Stabil vállalati háttér, és hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál.
  • Továbbképzési-, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségbiztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, törzsgárda és év végi jutalom)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szakmai múltja találkozik elképzelésünkkel, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát – bérigénye megjelölésével - a "Jelentekzem" gombra kattintva.