A Lapcom Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata,
stratégiai digitális fejlesztési csapatába Győrbe és Budapestre

Közösségi média menedzser

munkatársakat keres.
Közösségi felületek kezelésével, azok fejlesztésével foglalkozó szakértők jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közösségi oldalak felépítése, menedzsmentje
  • Közösségek napi szintű kezelése (minden csatornán)
  • A szerkesztőségekkel együttműködve a tartalom előállítás és publikálás támogatása
  • Tartalom előállítás kreatív támogatása

Elvárások:

  • Erős kép- és videó szerkesztői tapasztalat
  • Márka menedzsment
  • SEO/SMO háttér
  • Riporting tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil jövedelem
  • Csapatmunka
  • Felelősségteljes, dinamikus munkakör
  • Tréningek, szakmai továbbképzések
  • Biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, Budapest

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 14.

Jelentkezését, önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2019. június 14-ig.