BUDAPEST FŐVÁROS X. KERÜLET KŐBÁNYAI POLGÁRMESTERI HIVATAL
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Polgármesteri Hivatal

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény alapján
pályázatot hirdet

Jegyzői Főosztály Városüzemeltetési Osztályán

közműves műszaki ügyintéző

munkakör betöltésére.

    A közszolgálati jogviszony időtartama:
    Határozatlan időtartamú közszolgálati jogviszony 6 hónapos próbaidővel.

    Foglalkoztatás jellege:
    Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:
    1102 Budapest, Szent László tér 29.

Munkakörébe tartozó feladatok:

    • vállalkozási, tervezési szerződések műszaki tartalmának meghatározása, szerződések előkészítése, költségbecslés készítése;
    • tervezési feladatok végrehajtásának ellenőrzése, tervek felülvizsgálata;
    • közreműködés a költségvetési tervezésben;
    • lakossági panaszok, közérdekű bejelentések kivizsgálása;
    • képviselő-testületi és bizottsági előterjesztések előkészítése,
    • a közszolgáltatók kerületet érintő közműfejlesztési munkáinak előkészítésében való részvétel, közterület felbontása esetén a helyreállítási kötelezettség betartásának ellenőrzése;
    • a közterületi és közműfejlesztési munkák koordinálása;
    • önkormányzati közterületi beruházások előkészítése, ellenőrzése;
    • az önkormányzat kezelésében lévő burkolt közterületekkel kapcsolatos feladatok ellátása.

Illetmény:

    Az illetmény vonatkozásában a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat Jegyzőjének a Közszolgálati Szabályzatról szóló 2/2017. (III. 14.) utasítása az irányadó. A 2018. évben a Kőbányai Önkormányzat Képviselő-testülete 47 000 forintban határozta meg az illetményalapot.

Pályázati feltételek:

    • magyar állampolgárság,
    • cselekvőképesség,
    • büntetlen előélet,
    • felsőfokú végzettség, üzemmérnök vagy közműfenntartási és üzemeltetési szakmérnök, vagy azzal egyenértékű műszaki felsőfokú végzettség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

    • közigazgatásban szerzett munkatapasztalat,
    • városüzemeltetés területén szerzett tapasztalat,
    • műszaki ellenőri jogosultság,
    • TERC Összevont építőipari költségvetés-készítő programrendszer ismerete,
    • építéshatósági ügyintézésben szerzett szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    • a közszolgálati tisztviselők személyi irataira, a közigazgatási szerveknél foglalkoztatott munkavállalók személyi adataira és a munkaügyi nyilvántartására, a közszolgálati alapnyilvántartásra és közszolgálati statisztikai adatgyűjtésre, valamint a tartalékállományra vonatkozó egyes szabályokról szóló 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet szerinti részletes szakmai önéletrajz,
    • iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolata,
    • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata (vagy annak megkéréséről szóló bizonylat).

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő
  • Mérnök
  • Üzemmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1102 Szent László tér 29.

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot elektronikus úton kell benyújtani a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük az elektronikus levél tárgyában feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: K/37955/2018/SZÜO, valamint a munkakör megnevezését: KÖZMŰVES MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A munkáltató által kiválasztott érvényes pályázatot benyújtókat a munkáltató által kijelölt szakmai bizottság hallgatja meg. A munkáltató a bizottság javaslata figyelembevételével dönt. A határidőn túl beadott pályázatokat érvénytelennek minősítjük. A pályázat csak akkor érvényes, ha a pályázati felhívásban feltüntetett valamennyi formai és tartalmi feltételnek megfelel. A munkáltató fenntartja a pályázat eredménytelenné nyilvánításának a jogát.
A pályázat eredményéről a munkáltató a pályázókat e-mailben értesíti.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. november 23.