Körös-Consult Kft.
Bővülő csapatunkba

Közmű tervező

munkatársat keresünk.
A Körös-Consult Kft. egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást biztosít.
Amennyiben szeretnél szakmailag fejlődni, tanulni, akkor Téged keresünk.

Cégünk dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező, a hazai épületgépész tervező és kivitelező piac meghatározó szereplője.

Főbb feladatok, munkák:

  • közmű (vízellátás, szenny- és csapadékvíz elvezetés) rendszerek tervezése, szerkesztése, számítógépes feldolgozása;
  • kapcsolattartás az érintett közműszolgáltatókkal, szükséges engedélyezések lefolytatása (előzetes közműnyilatkozatok, szolgáltatói engedélyek, vízjogi létesítési engedélyek)
  • kapcsolattartás megbízóval és más szakágak társtervezőivel;
  • műszaki leírások, anyagkiírások, tanulmányok, egyéb dokumentációk készítése;
  • koncepciós vázlattervek készítése;
  • esetlegesen szükséges helyszíni felmérések készítése;
  • műszaki tárgyalásokon való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség; vagy folyamatban lévő tanulmányok folytatása;
  • AutoCad, MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Lelkiismeretes, precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Megbízható, csapatjátékos személyiség;
  • Talpraesettség, tanulási vágy.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol és vagy német nyelvtudás;
  • 3D tervező program felhasználói szintű ismerete (AutoCad Civil 3D);
  • Közműtervezésben és közműszolgáltatói kapcsolattartásban és engedélyezében szerzett tapasztalat;
  • Kamarai jogosultság.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Industriális hangulatú design irodai környezet
  • Modern technológiai felszereltség
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Karolina út

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát (ha van referenciáit), fizetési igény feltüntetésével várjuk.