Közmű építésvezető (autópálya/vasútépítés)

STRABAG ÉPÍTŐ KFT.

Budapest

(Job-ID: req44450)

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül – földrajzi határokon és területeken átívelően – ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

A közlekedésépítési szervezet nagylétesítmények (autópálya/vasútépítés) területére, keresünk egy elhivatott, remek vezetői képességekkel rendelkező, a kivitelezés folyamán fellépő problémákat hatékonyan megoldani képes
KÖZMŰ ÉPÍTÉSVEZETŐ munkatársat!

Feladatok:

  • A projekteken - azok pályázati fázisától, egészen a lezárásukig - való részvétel az alábbi feladatokkal a teljesség igénye nélkül;
  • Tervdokumentációk áttekintése, értelmezése, ellenőrzése
  • Közmű tervezői és kivitelezői alvállalkozók munkájának koordinálása, támogatása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás és támogatás Beruházó/Műszaki ellenőr Önkormányzatok/Közműszolgáltatók/Hatóságok/Szakhatóságok esetében
  • Jogi/Szolgalmi Jogi ügyintézés a megbízott ügyvédekkel
  • Szakági tervek alapján árajánlatok kérése, kivitelezők versenyeztetésében és kiválasztásában való közreműködés
  • Munkák előkészítése a szakági Közmű szolgáltató/üzemeltető/tulajdonos bevonásával, alvállalkozó munkakezdéséhez szükséges dokumentumok előállításának koordinálása, beruházóval történő elfogadtatása (Technológiai Utasítás/Mintavételi és Minősítési Terv/Anyagbemutatás dokumentumok)
  • Elektronikus építési napló naprakész vezetése
  • Kivitelezési feladatok helyszíni koordinálása, irányítása
  • Egyéb szakágakkal történő folyamatos kapcsolattartás, egymásra épülő feladatokban történő közreműködés
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel,
  • Koordinációs értekezletek bonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • Projekt folyamatok műszaki és pénzügyi irányítása és ellenőrzése, valamint ütemterv szerinti megvalósításának felügyelete; megrendelői-, alvállalkozói kapcsolattartás biztosítása
  • Megvalósulási dokumentációk összeállításának, elfogadtatásának koordinálása
  • Közmű szakáganként/ Üzemeltetőként műszaki átadás-átvételi eljárások lebonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (elsősorban mérnök)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (pályakezdő is lehet)
  • mobilitás
  • ELŐNY: AutoCad ismerete / MS Project ismeret

Amit nyújtunk:

Új munkatársunkként a nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha fontos Önnek a biztonság és a szakmai kihívásokkal teli munkavégzés, várjuk jelentkezését! Legyen Ön is részese hatalmas projektjeinknek, változatos helyszínek, változatos munkák, összetartó vidám csapat!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest