Skintim Bt.
Bővülő csapatunkba

Kozmetikus

munkatársat keresünk.
  • Az első Skintim fast beauty szalon 2016-ban nyitott meg az elegáns budai Hattyúházban, a Mammuttól és a Széll Kálmán tértől két percnyi sétára a Hattyú utca 14-ben. 2017-ben pedig a Skintim Bazilika nyitott meg a VI. kerület szívében, a Révay köz 2-ben. Alig egy percnyire a Szent István-bazilikától, öt percre a Deák tértől és az Operától, 2019-ben pedig Óbudán a Bécsi út 77-ben nyílt meg a harmadik Skintim, 1 percnyi sétára a Kolosy tértől. A negyedik szalon pedig 2020 augusztusában nyílt meg Újbudán a Bartók Béla úton a Kosztolányi térnél.
  • Az ötödik Skintim szépségszalon a III. kerületi Római-parton, a Pünkösdfürdő utcában nyílik 2021 kora tavaszán. A hatodik pedig Székesfehérváron, a Palotai úton, az Ady Lakóparknál szintén 2021 tavaszán. Mindegyik szalon az alábbi szolgáltatásokkal várja vendégeit időpontfoglalás nélkül: intimgyanta, bármely testrész szőrtelenítése, tartós szempilla-, szemöldökfestés, állandó akciókkal, törzsvásárlói programmal várjuk a szépülni vágyókat! Arckezelésre, relaxáló arc-, nyak- és dekoltázsmasszázsra, férfi intimgyantára is várjuk vendégeinket, amelyhez előzetes bejelentkezés szükséges!

Főbb feladatok, munkák:

  • Női és férfi vendégek teljes körű gyantázása (intim terület is), szempilla-, szemöldökfestés, arcmasszázs, arckezelés
  • Kezelőhelységek precíz, tiszta rendben tartása
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kozmetikusi végzettség
  • elhivatottság a szakma iránt, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség és magabiztosság
  • vendégközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem (bejelentett munkaviszony + jutalék + borravaló, a munkaviszony során folyamatos béremelés, utazási hozzájárulás)
– fiatalos, barátságos légkör
– rugalmas, tervezhető munkaidőbeosztás
– hosszútávú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, szakmai támogatás, továbbképzések, gyors karrierlehetőség

Munkavégzés lehetséges helye: Budapest (I., III., VI., és XI. kerület)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Fodrász, Kozmetikus

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1015 Budapest, Hattyú utca 14.

Kérjük csatolja önéletrajzát is a Jelentkezem gombra kattintással.