Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HER-CSI-HÚS Kft. (HER-CSI-HÚS KFT. )
A Her-Csi Hús Kft

közgazdászt

keres pénzügyi részlegének erősítésére.

Főbb feladatok, munkák:

    A sikeres jelölt közvetlenül a CFO – nak fog dolgozni a cégben és a pénzügyi részleg minden tevékenységében részt vesz:
    • ripportok készítése, döntési analitikák készítése, SWOT analízis, termelési modellek, és benchmarking;
    • pénzügyi és üzleti tervek készítése, pénzügyi modellek készítése, kockázat elemzések értékelése, gazdasági elemzések, piac kutatások, project költségvetések;
    • potenciális befeketetési területek értékelése.

Munka követelmények:

    • közgazdász diploma vagy könyvelői végzettség
    • Microsoft Office programok készség szintű kezelése (VBA, Power point, excel, word)
    • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
    • jó analitikus képességek
    • motiváltság
    • jó csapatjátékos
    • pontos, precíz munkavégzés
    • jó tanulási készség

Előny:

    • könyvelési, közgazdászi tapasztalat
    • korábbi munkatapsztalat
    • ERP rendszer ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Hernád, 2376 Köztársaság út 51.

Egyéb juttatások:

egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Közgazdász
  • Rövid pozíció név: Közgazdász
  • Hirdető cég: HER-CSI-HÚS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Hernád
  • Feladatok: A sikeres jelölt közvetlenül a CFO – nak fog dolgozni a cégben és a pénzügyi részleg minden tevékenységében részt vesz:ripportok készítése, döntési analitikák készítése, SWOT analízis, termelési modellek, és benchmarking;pénzügyi és üzleti tervek készítése, pénzügyi modellek készítése, kockázat elemzések értékelése, gazdasági elemzések, piac kutatások, project költségvetések;potenciális befeketetési területek értékelése.
  • Elvárások: közgazdász diploma vagy könyvelői végzettségMicrosoft Office programok készség szintű kezelése (VBA, Power point, excel, word)tárgyalási szintű angol nyelvtudásjó analitikus képességekmotiváltságjó csapatjátékospontos, precíz munkavégzésjó tanulási készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: egészségpénztár cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: HER-CSI-HÚS Kft.>