A SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium egy háromnyelvű (magyar, angol és spanyol) nappali rendszerű, magán oktatási intézmény, amely egy színvonalas magyar és nemzetközi oktatási program elsajátítását biztosítja a magyar és a külföldi tanulók számára.

SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium munkatársat keres:

középiskolai történelem tanár

munkakörbe

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (a tárgyat részben angol nyelven kell tanítani)
  • hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • innovatív pedagógia módszerek alkalmazása
  • igény és képesség a csapatmunkára
  • precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi környezet
  • továbbképzési lehetőség
  • dinamikus légkör

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.