KÜRT ALAPITVÁNYI GIMNÁZIUM

Az ország egyetlen alternatív, saját pedagógiai programmal, akkreditált kerettantervvel dolgozó két tanítási nyelvű alapítványi fenntartású gimnáziuma vagyunk. A személyiségközpontúság, a demokrácia és a befogadás alapelvei szerint szervezzük mindennapjainkat ,illetve fejlesztjük pedagógiai és tanulás-szervezési eljárásainkat.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Középiskolai közgazdaságtan és/vagy testnevelő tanár

Főbb feladatok, munkák:

    Közgazdaságtan tantárgy tanítása heti 4 órában óraadóknak (két duplaóra: 12-es fakultáció kedd 13:45-15:15, 11-es fakultáció szerda 7:45-9:15) és/vagy testnevelés tantárgy tanítása heti 9 órában óraadóként (hétfő, szerda, csütörtök délelőtt).

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A tantárgy tanításához és a pozíció betöltéséhez szükséges végzettség.

Amit kínálunk:

    Friss, dinamikus csapat, szakmailag és pedagógiailag fejlődő iskola. Az állami iskolákhoz képest 22 órára számoljuk a teljes állást, az ezen felül megtartott órákért túlóra díjat fizetünk. 1 év után egyéb juttatások megszerzésére nyílik lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tanító, Tanár, Pedagógus
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Bogdánfy Ödön utca 5.

Fényképes önéletrajz és a végzettséget igazoló dokumentumok másolata.