Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora.
A DELTA Csoport közlekedésinformatikai projektekre specializált, dinamikusan fejlődő társvállalata, az New Line Kft. (www.newline.hu), kiváló szakemberei körébe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Közép-szenior szoftverfejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • SCRUM csapat tagjaként Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés C# nyelven
  • Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében
  • Részmunkák definíciója, implementálása
  • Programozói dokumentációk készítése

Elvárások:

  • C#, .NET gyakorlat Xamarin ismerettel
  • Minimum 3 éves fejlesztői gyakorlat
  • Alapvető adatbázis és SQL ismeretek
  • Kiemelkedő analitikus és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, proaktivitás és precízség
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • jQuery, Kinetic, TypeScript, Knockout ismeret
  • WCF ismeret
  • SQL mély ismerete
  • Android környezet ismerete
  • GPS technológia ismerete
  • Unit tesztek, Selenium/Coded UI tesztek írásában tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Számít a véleményed! konstruktív, innovatív csapatmunka.
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • Változatos fejlesztési feladatok
  • Munka és magánélet egyensúlyának tisztelete, rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!
Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét!