Közép-európai Junior Beszerző

    Ha pályakezdőként szeretnéd magadat kipróbálni egy piacvezető, nemzetközi vállalatnál, ahol modern környezetben fejleszthetnéd magad, akkor jó helyen jársz! A Tesco közép-európai vállalatának budaörsi irodájába keresünk közép-európai Junior Beszerző munkakörbe kollégát, hogy az autó kiegészítő cikkekhez kapcsolódó feladatokat támogassa és koordinálja.

Feladatok:

  • releváns és érdekes választék kialakítása és fejlesztése Vásárlóink számára
  • a kategória forgalmi és árrés céljainak teljesítése
  • részletes kereskedelmi terv készítése, mely magában foglalja a termékek beszerzését, értékesítését, valamint a kapcsolódó adminisztrációt
  • a kategória teljesítményének nyomonkövetése, a kockázatok és lehetőségek jelzése
  • a Vásárlók igényeinek feltérképezése, a piaci trendek figyelése

Elvárások:

  • Vásárlóközpontúság
  • felsőfokú végzettség
  • haladó számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásos a napi kommunikációhoz társosztályokkal és beszállító partnerekkel)
  • pontosság/precizitás, analitikus szemléletmód, stratégiai gondolkodás
  • proaktív személyiség
  • jó kommunikációs képesség és tárgyalástechnika
  • szoros határidők mellett is minőségi munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • a bevezető programon felül rendszeres tréninglehetőségek
  • rugalmas munkavégzés (a feladatok függvényében akár otthonról is)
  • irodai buszjáratok az Alleetól és Kelenföldről
  • felújított, modern irodai környezet
  • irodai étkezési lehetőség
  • kényelmes parkolás

Tapasztalat:

    pályakezdő, 3 évnél kevesebb tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.