XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság csapatába kollégát keres

KÖZBESZERZÉSI TANÁCSADÓ MUNKAKÖR

betöltésére:

Főbb feladatok:

  • éves közbeszerzési tervek összeállítása, elfogadásra előkészítése, a szükséges módosítások átvezetése, a jóváhagyott közbeszerzések tervszerű végrehajtása, a Társaság feladatkörébe tartozó közbeszerzési munka összefogása,
  • a Társaság által bonyolított közbeszerzési eljárások jogi és közbeszerzési szempontú előkészítése, döntési folyamatban szükséges dokumentumok készítése, előterjesztése, az eljárások koordinálása, ezen belül az eljárás típusának meghatározása, a műszaki tartalom begyűjtése, a felhívás közzététele, a kiegészítő tájékoztatások intézése, a bírálati folyamat elvégzése, az eredményről szóló javaslat előkészítése és a szerződés megkötésének menedzselése,
  • közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárások éves tervezése, ütemezése, a központosított beszerzési eljárások teljes körű lefolytatása, koordinálása az előkészítéstől a szerződéskötésig;
  • a hatályos közbeszerzési tárgyú jogszabályok naprakész elsajátítása, értelmezése, alkalmazása, közbeszerzési szabályzat és kapcsolódó folyamatok szükség szerinti aktualizálása,
  • közbeszerzési szerződések előkészítése, ellenjegyzése, szerződéses igények érvényesítése, a teljesítési szakaszban a módosításokkal kapcsolatosan szükséges adatszolgáltatások teljesítése,
  • közbeszerzéssel összefüggő adatszolgáltatási, közzétételi kötelezettségek határidőben történő teljesítése, EKR és CoRe naprakész vezetése,
  • a hatályos közbeszerzési törvény által az ajánlatkérők számára előírt feladatok ellátása,
  • a Társaság feladatellátásához szükséges közbeszerzési szakértelem biztosítása, felmerülő jognyilatkozatok megtétele, közbeszerzési tanácsadói tevékenység ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú jogi végzettség,
  • okleveles közbeszerzési vagy közbeszerzési szakjogász végzettség,
  • ajánlatkérői oldalon szerzett minimum 2 éves közbeszerzési tapasztalat vagy legalább 10 közbeszerzési eljárás lebonyolítása saját feladatkörben ajánlatkérői szerepben,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • egyéni és csapatmunkában való működés,
  • megoldásorientált szemléletmód, komplex, naprakész szaktudás,
  • jó munkaszervezési, tervezési, ütemezési képesség, rendszerszemlélet,
  • jó kommunikációs készség,
  • magabiztos számítógépes ismeretek,
  • terhelhetőség,
  • precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • titoktartási és vagyonnyilatkozati kötelezettség vállalása,
  • büntetlen előélet, etikus értékrend.

Előnyt jelent:

  • jogi szakvizsga,
  • felelős akkreditált közbeszerzési tanácsadói bejegyzés,
  • elvártnál nagyobb mértékű közbeszerzési bonyolítói gyakorlat,
  • közbeszerzési eljárásokban szerzett jogorvoslati tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • közfeladatot ellátó szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • ajánlólevél.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzési feltételek,
  • hosszú távú karrier lehetősége,
  • általános munkarend,
  • korrekt, megbízható alapjövedelem,
  • családbarát munkahely és a próbaidő leteltét követően egyedi ösztönzési -,  érdekeltségi rendszer (pl. cafeteria juttatás, munkaidő-kedvezmények, egészségügyi szűrővizsgálatok, iskolakezdési támogatás, törzsgárda jutalom),
  • szakmai továbbképzési lehetőségek biztosítása,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • komplex, sokrétű, érdekes feladatok, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • befogadó, támogató csapat, céges rendezvények.

 Az álláshirdetésre benyújtott jelentkezésekben foglalt személyes adatokat a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. (cím: 1131 Budapest, Béke u. 65.) kezeli a közzétett adatkezelési tájékoztató szerint. A pályázók a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. adatkezelési tájékoztatóját a Társaság honlapján a közérdekű adatok menüpont 2.1.1 alpontjában érhetik el.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Béke utca 65.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.