InTender Consulting Kft.

Kedves leendő kollégánk!

Amennyiben szeretnél

  • a munkaerőpiacon valóban keresett, alapos gyakorlati tapasztalatot szerezni a közbeszerzés területén,
  • felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói (FAKSZ) misítést szerezni, vagy már rendelkezel ezzel a misítéssel
  • valóban és nem csak „fiatalos”, csapatban dolgozni,

akkor köztünk van a helyed!

Közel 10 éve foglalkozunk közbeszerzési tanácsadással, amely tevékenységünk támogatására keresünk ambiciózus kollégát, aki az ügyfélkörünkkel való kapcsolattartásban és a közbeszerzési eljárások lefolytatásában fog közreműködni. A bonyolított eljárások széles skálája biztosítja, hogy szakmai kihívásból ne legyen hiány.

Közbeszerzési tanácsadó

Feladatok:

    • Beadványok / eljárási iratok / felhívások / dokumentációk előkészítése és véglegesítése
    • Értékelési résszempontok kidolgozása
    • Alkalmassági minimumkövetelmények meghatározása
    • Szerződéstervezetek készítése
    • Ajánlatok értékelése
    • Ügyfélkapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Nagyfokú precizitás
    • Magabiztos MS Office programismeret
    • Proaktív, lojális személyiség
    • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jogi, műszaki vagy közgazdasági végzettség
    • Közbeszerzési tanácsadással kapcsolatos szakmai tapasztalat
    • Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói regisztráció
    • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Lendületes csapat
    • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet
    • Előrelépési lehetőség
    • Meghatározott idő után rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Bécsi út 63.

Jelentkezés az állásra magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel. Önéletrajzban kérjük feltüntetni a fizetési igényt.