MAGYAR AGRÁR- ÉS ÉLETTUDOMÁNYI EGYETEM

Magyarország egyik legnagyobb egyeteme és tudásközpontja, a gödöllői székhelyén található Közbeszerzési Osztályára munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

Főbb feladatok, munkák:

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig (felhívások, dokumentációk, hirdetmények készítése; az eljáráshoz kapcsolódó iratok elkészítése; az ajánlatok bírálatában történő részvétel; az eljáráshoz kapcsolódó események megszervezése);
  • A közbeszerzés eredményeként megkötött szerződés teljesítésével kapcsolatos közbeszerzési feladatok ellátása;
  • Közbeszerzési szakértés, tanácsadás (szakvélemények, állásfoglalások készítése, konzultáció);
  • Kapcsolattartás az ajánlatkérőkkel és az ajánlattevőkkel, valamint a Közbeszerzési Döntőbizottsággal, Közbeszerzési Hatósággal;
  • Közbeszerzési tárgyú szabályozások tervezetének véleményezése, részvétel a belső szabályozások kialakításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett legalább 1 év aktív tapasztalat,
  • Számítógépes irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Nagy munkabírás, jó problémamegoldó képesség,
  • Precíz munkavégzés és megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs- és tárgyalókészség,
  • Jó szervezőkészség, gyors reagálási készség,
  • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, ill. bevándorolt vagy letelepedett személy státusz,
  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felelős Akkreditált Közbeszerzési Szaktanácsadó (FAKSZ) névjegyzékben aktív státusz fennállása,
  • Jogász végzettség,
  • Közbeszerzési szakjogász végzettség vagy Közbeszerzési referens végzettség,
  • Felsőoktatási intézményben közbeszerzési eljárások lefolytatásával szerzett szakmai tapasztalat,
  • EU-s és/vagy hazai pályázatokhoz kapcsolódó közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz,
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével,
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló postai feladóvevény másolata, vagy tudomásulvételi nyilatkozat arról, hogy amennyiben kiválasztásra került, úgy 3 hónapnál nem régebbi, eredeti hatósági erkölcsi bizonyítványt kell az alkalmazás előtt benyújtania,
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagba betekinthetnek.

Egyéb információ az állásról:

  • A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Magyarország egyik meghatározó állami egyeteme és tudásközpontja rendkívül szerteágazó tevékenységi körrel és az egész országra kiterjedő campus és intézeti hálózattal.
    Az ideális jelölt legalább 1 év releváns közbeszerzési tapasztalattal rendelkezik és önálló, felelős munkavégzésre képes. A pozíciót elnyerő személy a Közbeszerzési és Beszerzési Főosztályvezető irányítása alatt, felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadókkal és jogászokkal együttműködve végzi majd a tevékenységét. Feladata szerteágazó lesz, valamennyi eljárási rezsimben különféle beszerzési tárgyú eljárások lebonyolításában szükséges részt vennie, a műszaki leírások egyeztetésétől a szerződések teljesítéséig.
  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
  • A munkabér tekintetében a felek megállapodása az irányadó.
  • Munkáltató a pályázatok előzetes áttekintését követően dönthet akként, hogy a pályázót személyes megjelenésre nem hívja meg.

A jelentkezés határideje: 2021. március 11.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.