Csíky és Társa Kkt.
Munkatársat keresünk

Közbeszerzési referens

pozícióba.
Cégünk az elmúlt 20 éves fennállása alatt, mintegy 420 közbeszerzési eljárást folytatott le. Több, mint 400 helyszínen, közel 1000 milliárd forint értékű beruházásoknál végzett lebonyolítói és műszaki ellenőri feladatokat.
Csapatunk bővítése céljából a piliscsabai irodánkba keresünk közbeszerzési referens munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

 - Közbeszerzési eljárások előkészítésével és lefolytatásával kapcsolatos feladatok ellátása, az eljárások teljes körű lebonyolítása, hiánypótlások kezelése
 - Egyéb közbeszerzési dokumentumok elkészítése, hirdetmények kezelése, közzétételi feladatok ellátása
 - Közbeszerzési szerződések, szerződésmódosítások elkészítése
 - Pályázatfigyelés, pályázaton történő részvétel lehetőségének felmérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

 - Közbeszerzési referensi végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmány
 - Közbeszerzési referensi szakmai tapasztalat
 - EKR rendszer ismerete, használata
 - Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 - Műszaki végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pályázatírás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2081 Piliscsaba, Fényesliget sétány 2.

A jelentkezéseket e-mailen (a "Jelentkezem" gombra kattintva) kell benyújtani.