BMSK Sport Közhasznú Nonprofit Kft.

Közbeszerzési referens

Pályázatkezeléssel és EU projektmenedzsment tevékenységgel foglalkozó 100% állami tulajdonú gazdasági társaság vagyunk.  A fenti munkakörbe keressük új munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közbeszerzési és beszerzési eljárások előkészítésével és lefolytatásával kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Ajánlati felhívások és egyéb közbeszerzési dokumentumok elkészítése, hirdetmények kezelése.
  • A közbeszerzésekhez kapcsolódó eljárási cselekmények elvégzése, elektronikus közbeszerzési rendszer (EKR) és FAIR használata, az eljárások teljeskörű bonyolítása szakmai koordináció és felügyelet mellett.
  • Közbeszerzési szerződések, szerződésmódosítások elkészítése.
  • Szakmai együttműködés a belső szervezeti egységekkel, kapcsolattartás az ajánlattevőkkel, felügyeleti szervekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közbeszerzési referensi végzettség és/vagy jogi diploma
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • együttműködési készség, rugalmas, nyitott személyiség;
  • rendszerszemlélet;
  • kiváló problémamegoldó készség;
  • megbízhatóság, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • FAKSZ jogosultság
  • több éves, közbeszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-       tanulási, fejlődési lehetőség a közbeszerzési és beszerzési területen
-       színvonalas munkakörnyezet,
-       fiatal, jó hangulatú, lendületes csapat,
-       versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Közigazgatás
  • Nonprofit szervezetek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Lajos utca 103.

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el nekünk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével.