Megbízónk, egy 230 fős állami tulajdonú filmszakmai részvénytársaság számára keresünk új kollégát

KÖZBESZERZÉSI MUNKATÁRS

munkakörbe ajánlatkérői feladatok ellátására.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás a Társaság szervezeti egységeivel és a felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadókkal (FAKSZ)
  • Aktív részvétel a beszerzési/közbeszerzési eljárások előkészítésében, lebonyolításában
  • A közbeszerzési eljárások lefolytatását követő szerződések megkötésében való közreműködés
  • A közbeszerzési eljárás lefolytatását követően kötött szerződések módosításában való közreműködés
  • Közbeszerzési eljárások lefolytatása FAKSZ támogatásával
  • KEF, NKOH, DKÜ, EKR rendszerek használata
  • Közreműködés a Társaság beszerzési folyamataiban, a Társaság közbeszerzési tervének elkészítésében
  • Havi, negyedéves, éves riportok, beszámolok elkészítése
  • Adminisztratív feladatok önálló ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú OKJ- s közbeszerzési referens végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Legalább 3 év releváns szakmai gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági/jogi/közbeszerzési végzettség
  • Andoc rendszer ismerete
  • Elvárt kompetenciák:
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség;
  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Alaposság;
  • Proaktivitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel;
  • Innovatív környezet, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség;
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet;
  • Szakmai támogatás;
  • Csapatmunka.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület