Miniszterelnökség
Közbeszerzési Felügyeletért Felelős Helyettes Államtitkárság

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján
pályázatot hirdet

közbeszerzési munkatárs

munkakör betöltésére.

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FŐBB TEVÉKENYSÉGI KÖRÖK:

    • az európai uniós támogatásból megvalósuló közbeszerzési eljárások közbeszerzési-jogi megfelelőségének ellenőrzése,
    • a közbeszerzési eljárások előkészítése és lefolytatása során a közbeszerzési eljárás dokumentumainak közbeszerzési-jogi minőség-ellenőrzése,
    • a mindenkori közbeszerzések központi ellenőrzéséről és engedélyezéséről szóló Korm. rendelet hatálya alá tartozó intézmények közbeszerzési eljárásainak, szerződéseinek ellenőrzése,
    • az egyes állami szervek, a Kormány irányítása vagy felügyelete alá tartozó költségvetési szervek és az egyéb jogi személyek közbeszerzéseivel kapcsolatos, jogszabályban meghatározott miniszterelnökségi feladatok ellátása.

A pályázathoz tartozó elvárások:

    • magyar állampolgárság,
    • cselekvőképesség,
    • büntetlen előélet,
    • bármely egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség, de kiemelten: főiskola, vagy egyetemi szintű közgazdász szakképzettség; okleveles közigazgatási menedzser és okleveles közigazgatási szakértő szakképzettség, főiskolai szintű igazgatásszervező vagy közigazgatás-szervező, vagy pénzügyi szakképzettség; műszaki felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű, a közbeszerzési eljárásokkal összefüggő egyéb végzettség; illetve jogász végzettség,
    • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
    • hozzájárulás nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához.

A pályázat betöltéséhez előnyt jelent:

    • jogász végzettség,
    • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
    • közbeszerzési, ill. jogalkotás területén szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
    • közbeszerzési szakjogász vagy OKJ-s közbeszerzési referens képesítés,
    • magas szintű koordinációs és kommunikációs készség,
    • önálló, pontos és precíz munkavégzés,
    • vonatkozó jogszabályok ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1077 Budapest, Wesselényi utca 20-22.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 28.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • A pályázó szakmai életútját részletesen bemutató fényképes önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • legmagasabb iskolai végzettséget igazoló okirat másolata,
  • nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik.

Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni a munkakör nevét.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A bizalmasan kezelt pályázatok folyamatosan kerülnek elbírálásra. A kiválasztott pályázók személyes interjún vesznek részt, ahol szakmai és személyes rátermettségüket vizsgáljuk. A pályázat eredményéről a személyes interjún részt vett jelöltek az interjút követő 15 napon belül elektronikus értesítést kapnak.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. március 31.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A határidőn túl benyújtott pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. A benyújtott pályázatokat csak abban az esetben tekintjük érvényesnek és kerülnek elbírálásra, amennyiben valamennyi – jelen felhívásunkban feltüntetett – formai és tartalmi feltételnek megfelelnek. Jelen pályázatban kiírt munkakörre a Miniszterelnökség határozatlan idejű munkaviszonyt létesít 3 hónap próbaidő kikötésével.