MORGAN HITEL ÉS FAKTOR ZRT.
Munkatársat keresünk

Követeléskezelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Fedezettel rendelkező lakossági work-out ügyek kezelése
    • Bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben és telefonon
    • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás levélben és telefonon
    • Jelentések, riportok készítése
    • Információk döntéshozatalra történő előterjesztése
    • Megállapodások előkészítése
    • Esetenként bírósági végrehajtási eljárások, fizetési meghagyások önálló indítása, nyomon követése
    • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Munkabírás és terhelhetőség, stressztűrő képesség
    • Ügyfélközpontú hozzáállás, pozitív attitűd, türelem
    • Jó tárgyalástechnikai, konfliktuskezelési, problémamegoldó képesség
    • Önállóság (aktív információszerzés, döntésképesség), precizitás
    • Szakmai felkészültség, szabályok, folyamatok naprakész ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Követeléskezelésben, végrehajtásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés

Egyéb információ:

    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1084 Budapest, Bérkocsis utca 12.

Pályázatát fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, és fizetési igény megjelöléssel várjuk.