Fiatalos légkörben dolgoznál?
Kihívást jelent számodra a változó jogszabályi környezet?
Akkor az OTP Faktoring Zrt
az ideális munkahely számodra!
Magyarország egyik legnagyobb portfolióját kezelő követeléskezelő cége, az OTP Faktoring Zrt. az OTP Bankcsoport 3. legnagyobb leányvállalata kecskeméti irodájába keres munkatársat

KÖVETELÉSKEZELÉSI MUNKATÁRS

pozícióba

Feladatok

  • lakossági work-out ügyek jogi kezelése, bírósági végrehajtási eljárások menedzselése
  • napi kapcsolattartás közjegyzőkkel, végrehajtó irodákkal, hatóságokkal, bíróságokkal, ügyvédekkel
  • személyes ügyféltárgyalások bonyolítása
  • követeléskezelő szoftverben végzett döntések, előterjesztések készítése
  • digitális folyamatok segítik a határidős feladatok elvégzését
  • a munka hatékonyságát segédanyagok biztosítják

Szakmai követelmények

  • felsőfokú végzettség jogi / gazdasági diploma vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • precizitás, önálló munkavégzés, kitartás
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)

Előnyt jelent

    Követeléskezelésben, végrehajtásban / jogi eljárásban szerzett tapasztalat.

    A jogi szakvizsga letételéhez szükséges gyakorlati időt ebben a munkakörben igazoljuk!

Amit nyújtunk

  • ösztönző és prémium lehetőségek az alapbéren felül
  • cafeteria rendszert működtetünk és az OTP Bank munkavállalói részére nyújtott kedvezmények igénybe vehetőek nálunk is pl. egészségpénztár, önkéntes nyugdíjpénztár
  • tréneri és mentori program

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzod a fizetési igény feltüntetésével!