NEMZETI ESZKÖZKEZELŐ ZRT.
Nemzeti Eszközkezelő Zrt. (NET Zrt.) határozatlan idejű munkaszerződéssel, teljes munkaidős munkavállalókat keres az alábbi állás betöltésre:

követeléskezelési munkatárs

Főbb feladatok:

  • követelés behajtási tevékenység végzése;
  • késedelmes ügyfelek telefonos megkeresése, felszólító levelek generálása;
  • hátralékkal kapcsolatos ügyfél megkeresések kezelése;
  • bérlőkkel szembeni követelések nyomon követése, határidők folyamatos figyelése;
  • bérleti jogviszonnyal kapcsolatos ügyiratok kezelése, rendezése;
  • nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése;
  • ügyfél- és szerződés utógondozással kapcsolatos teendők ellátása;
  • társosztályokkal, pénzügyi területtel történő folyamatos kapcsolattartás stb.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi megléte feltétel), előny gazdasági jellegű felsőfokú képzés
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Személyiség: megbízhatóság, pontosság, kiváló kommunikációs és együttműködési képesség, önálló munkavégzésre való képesség, jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség, rugalmasság, aktív munkaképesség
  • MS Office alkalmazások, elsősorban Excel erős felhasználói szintű ismerete.
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság és anyanyelv, magyarországi bejelentett lakcím
  • Egyéb: a munkakör kizárólag munkaviszony keretében tölthető be. Nem vezetői, beosztott munkavállalói pozíció, fiatalos csapat és munkakörnyezet. Idegen nyelvtudás nem szükséges

Munkaviszony időtartama:

    Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónapos próbaidővel

Munkaidő:

    heti 40 óra kötött munkarendben, H-CS: 08.00-17.00, P: 08.00-14.30

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1122 Városmajor utca 12-14.

Fizetési igénnyel ellátott fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (amely tartalmazza a pályázó teljes nevét) a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, a pozíció nevének tárgy mezőben történő megjelölésével. Felhívjuk figyelmét, hogy jelentkezésének elküldésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. a NET Zrt. részére továbbítsa a kiválasztási folyamat lebonyolítása, az Önnel való kapcsolatfelvétel céljából az önéletrajzában és az esetlegesen csatolt dokumentumokban szereplő személyes adatait. Kérjük, hogy jelentkezése előtt szíveskedjen megismerni a NET Zrt. álláspályázatot benyújtók részére készített Adatkezelési Tájékoztatóját, melyben részletesebb információkat talál az adatkezelés körülményeit, adatainak biztonságát illetően.