Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SER Recruiting Kft.

Kotrógép kezelő

Hirdetés szövege:

    Németországi csapatunk bővítésére keresünk építési területre, Heilbronn környékére megbízható, rugalmas, tapasztalattal rendelkező kotrógép kezelőt.

    Amennyiben épületbontásban és földmunkában többéves gyakorlattal rendelkezik, változatos tevékenységet, kellemes munkakörülményeket, modern technikai hátteret biztosítunk Önnek.

    Kimagasló, németországi fizetés, kiváló szociális juttatások, stabil háttérrel rendelkező, 25 éve folyamatosan fejlődő vállalkozás.

    A német nyelvtudás előny, de nem alapfeltétel!

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el

    önéletrajzát legkorábbi belépési dátum megjelölésével, valamint

    fizetési igény megadásával a következő címre:

    Gábeli Rita

    0620 251 2737

    1072 Budapest, Rákóczi út 42.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kotrógép kezelő
  • Hirdető cég: SER Recruiting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Feladatok: Németországi csapatunk bővítésére keresünk építési területre, Heilbronn környékére megbízható, rugalmas, tapasztalattal rendelkező kotrógép kezelőt. Amennyiben épületbontásban és földmunkában többéves gyakorlattal rendelkezik, változatos tevékenységet, kellemes munkakörülményeket, modern technikai hátteret biztosítunk Önnek. Kimagasló, németországi fizetés, kiváló szociális juttatások, stabil háttérrel rendelkező, 25 éve folyamatosan fejlődő vállalkozás. A német nyelvtudás előny, de nem alapfeltétel! Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát legkorábbi belépési dátum megjelölésével, valamint fizetési igény megadásával a következő címre: SER Recruiting Kft. Gábeli Rita 0620 251 2737 1072 Budapest, Rákóczi út 42.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-16
  • Lejárati dátum: 2018-05-14