Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Spice Communication Kft.

Korrektor

Főbb feladatok, munkák:

    Reklámügynökségünkbe teljes munkaidős korrektort keresünk, reklámkiadványok ellenőrzésére, korrektúrázására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Precíz, pontos munkavégzés
    - Rugalmasság, terhelhetőség
    - A magyar helyesírás szabályainak alapos ismerete
    - Korrektúrázási tapasztalat, korrektúrajelek aktív használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Felsőfokú végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Detrekő utca 12.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Korrektor
  • Rövid pozíció név: Korrektor
  • Hirdető cég: Spice Communication Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Reklámügynökségünkbe teljes munkaidős korrektort keresünk, reklámkiadványok ellenőrzésére, korrektúrázására.
  • Elvárások: - Precíz, pontos munkavégzés- Rugalmasság, terhelhetőség- A magyar helyesírás szabályainak alapos ismerete- Korrektúrázási tapasztalat, korrektúrajelek aktív használata
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-15
Állás, munka még: Spice Communication Kft.>