Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A LAPCOM Zrt. Magyarország folyamatosan fejlődő meghatározó médiavállalata, országos lapok és megyei napilapok, valamint online termékek kiadója.
Társaságunk győri központjába, a grafikai stúdióba

Korrektor

munkatársat keresünk két műszakos (8-16, 10-18 óráig) munkarendbe, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • online és nyomtatott kiadványok, reklámkampányok, hirdetések ellenőrzése és korrektúrája (helyesírásilag és formailag)
  • irodai adminisztráció
  • média-tanácsadókkal, szerkesztőkkel, tördelőkkel, grafikusokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • kiváló helyesírási és fogalmazási készség
  • jó áttekintőképesség
  • jó együttműködő képesség
  • számítógépes ismeret
  • rugalmasság, terhelhetőség.
  • korrektúrázási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • tanulási, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Moderátor
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, 9021 Újlak utca 4.

Jelentkezését, önéletrajzát, a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk 2018. július 20-ig

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Korrektor
  • Rövid pozíció név: Korrektor
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: online és nyomtatott kiadványok, reklámkampányok, hirdetések ellenőrzése és korrektúrája (helyesírásilag és formailag) irodai adminisztráció média-tanácsadókkal, szerkesztőkkel, tördelőkkel, grafikusokkal való kapcsolattartás
  • Elvárások: precíz, pontos munkavégzés kiváló helyesírási és fogalmazási készség jó áttekintőképesség jó együttműködő képesség számítógépes ismeret rugalmasság, terhelhetőség. korrektúrázási tapasztalat.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-19
  • Lejárati dátum: 2018-08-09
Állás, munka még: Lapcom Zrt.>